Turizm ve fuarlar şehri güzel İzmir’in tam merkezinde, İzmir Fuar’ının ana giriş kapısı olan Basmane Kapısı’nın (9 Eylül Kapısı) tam karşısında yer alan dershanemize, şehirlerarası ve şehir içi otobüsler, tren veya metro ile aşağıda açıkladığımız şekilde kolayca ulaşabilirsiniz:

  • Şehirlerarası otobüsler ile diğer şehirlerden gelecekler için, İzmir Otogarından dershanemizin bulunduğu Basmane Meydanı’na servisler bulunmaktadır.
  • Tren yolu ile İzmir’e ulaşım için ana merkez, dershanemizin hemen yanındaki tarihi Basmane Tren Garı’dır. 
  • İzmir’in hemen her semtine yayılmış olan metro sistemi ile ulaşım yapmak isteyenler, yine dershanemizin hemen yanındaki Basmane Metro İstasyonu’nu kullanabilirler. 
  • Şehir içi otobüsler ile ulaşım için Basmane otobüs duraklarından şehrin her yerine gidilebilmekte, İzmir’in Konak Meydanı, Kemeraltı, Alsancak gibi yerlerine ise 15-20 dakikada yürüyerek ulaşılabilmektedir.                                                                               

Dershanemizin bulunduğu Basmane semti, Uluslararası İzmir Fuar’ının bulunduğu Kültürpark alanının hemen yanında bulunmaktadır ve İzmir’in oteller semti olarak anılmaktadır. İzmir dışından katılım gösterecek kursiyerlerimiz için, dershanemiz çevresinde her bütçeye hitap edecek çeşitlilikte temiz ve güvenli otel ve pansiyonlar bulunmakta, kursiyerlerimiz buralarda uygun fiyatlara konaklayabilmektedir.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!